POTETTE PLUS PORTATİF LAZIMLIK VE EĞİTİCİ OTURAK KULLANIM KILAVUZU 

Portatif Lazımlık
  • Katlı olan ayakları üst oturak kısmının kenarlarına doğru iterek “klik” sesini duyana kadar açınız.
ÖNEMLİ: Denge ve sabitlik için “klik” sesini duyduğunuzdan mutlaka emin olunuz. Ayaklar mafsal yerlerinden tam olarak oturtulup sabitlenmelidir!
  • Poşeti lazımlığın içine emici tabanı yukarıya bakacak şekilde yerleştiriniz. Poşetin saplarını lazımlığın ayak kısımlarından geçiriniz.
  • Çocuğunuzu lazımlığa, yükseltilmiş kenarları önde ve arkada olacak şekilde oturtunuz.

Kullanım Sonrası:
  • Her kullanım sonrası poşetin saplarını ayak kısımlarından dikkatlice çıkararak ağzını sıkıca bağlayınız. Tek kullanımlık poşetinizi çöpe atınız.
  • Bir sonraki kullanım için yeni bir poşeti lazımlığınıza vakit kaybetmeden yerleştiriniz. (Ürün paketinde 3 adet yedek poşetiniz mevcuttur. Ek olarak 10’lu poşetler satılmaktadır.)

Eğitici Oturak:
  • Katlı durumdaki ayakların, yatay düzleme paralel şekilde tam olarak açıldığından ve “klik” sesini duyduğunuzdan emin olunuz. Tuvalet eğitimi için oturağınız artık hazır durumdadır.
  • Eğitici POTETTE oturağınızı ayakları düz olacak şekilde yetişkin klozet oturağının ön yarı kısmına doğru yerleştiriniz. Eğitici oturağın ayakları klozet oturağına temas ettiğinde “kaymaz yüzeye” sahip özelliktedir. Bu nedenle oturağı rahatlıkla ve güvenlikle kullanabilirsiniz.
  • İşiniz bittiğinde eğitici oturağı kolaylıkla ayak kısımlarından geri katlayıp “Hijyenik Taşıma Torbası”na yerleştirebilirsiniz.

DİKKAT: Portatif Lazımlık ve Eğitici Oturak ürünlerinin her kullanımında, çocuğunuz her zaman mutlaka bir yetişkin gözetiminde olmalıdır! Çocuğunuzu hiçbir zaman refakatsiz bırakmayınız! Bu ürün bir oyuncak değildir!

UYARI: Plastik torbalar tehlikeli olabilmektedir. Herhangi bir boğulma tehlikesini önlemek için hijyenik taşıma torbası ve tek kullanımlık lazımlık poşetler, bebeklerden ve çocuklardan uzak tutulmalıdır!

Lütfen bu talimatları ilerde başvurmak üzere saklayınız.